Kontakt

Home/

Richard Pilaeis

Dyrektor regionalny na Beneluks oraz Afrykę Południową i Wschodnią

 

Richard Pilaeis dołączył do Satellite w 1995 roku, rozpoczynając karierę jako dyrektor regionalny na Europę Północną. Obsługa tak dużego regionu była sporym wyzwaniem, ale również wielką szansą, ponieważ w niektórych z tych krajów przenośne toalety były prawie nieznane.

Przez niemal 7 laty wprowadzał firmy i początkujących przedsiębiorców, od Islandii po Szwajcarię, w fascynującą branże przenośnych sanitariatów. Nie tylko przyczynił się do wzrostu liczby klientów, ale miał również istotny udział w rozwoju firmy Satellite w Europie. Składał kabiny na placach klientów, pracował z kierowcami pojazdów asenizacyjnych, doradzał w zakresie marketingu i prowadzenia działalności, był obecny na targach, organizował seminaria itd…

W 2002 roku opuścił Satellite i objął stanowisko głównego dyrektora w belgijskiej firmie wynajmującej mobilne toalety. Powrócił jednak do nas w roku 2004 jako dyrektor regionalny na kraje Beneluksu i Skandynawii. Od 2007 roku opiekuje się klientami z rejonu Beneluksu i rozwija działalność w Południowej i Wschodniej Afryce, dążąc do zwiększenia dostępności przenośnych rozwiązań sanitarnych w coraz liczniejszych regionach tej części świata. Na co dzień stawia czoła wielu nowym wyzwaniom, a jednocześnie spotyka się z ogromnym uznaniem i czerpie wielką satysfakcję, oferując klientom swoje ponad 15-letnie doświadczenie.

Przedstawiciel ds. obsługi klientów i specjalista ds. środków sanitarnych:

Oriassa Chica Diaz

Reprezentant ds. obslugi Klienta oraz specjalista ds. srodków sanitarnych na obszarze Beneluxu oraz Poludniowej Afryki.
oriassac@satelliteindustries.com
+32/2 542 56 52

Wszystkich menedżerów Powierzchnia
Przedstawiciel ds. obsługi klientów i specjalista ds. środków sanitarnych:
Biura i Magazyny
Prosba o infomacje

Skontaktuj się z nami już dziś.